День Народження 7 Вершин

Чому ми чекаємо з нетерпінням 1 та 2 жовтня? Вже 11 років ми з вами святкуємо День Народження 7 Вершин. Авжеж цей рік не буде виключенням.

Готуйтесь оновлювати свій спортивно-туристичний гардероб та професійне спорядження, тому що в магазинах 7Вершин знижки -30% та -40% на ВСЕ

Декілька важливих моментів: 

  •  Знижки не діють на подарункові сертифікати, не сумуються з акційними товарами та дисконтними картами.
  •  Знижки на сайті почнуть діяти 1 жовтня з 10:00 та закінчаться 2 жовтня о 21:00.
  •  Знижки рахуються від повної вартості товару
  •  Замовлення просимо робити виключно через КОШИК (це робиться для того, щоб ми випадково не загубили ваше замовлення)
  •  Всі замовлення оформлені в інтернет-магазині відправлятимуться з неділі 3 жовтня.
  •  Забрати товар самостійно з магазину можна вже наступного дня.

!!! Ми максимально швидко намагатимемось обробити Ваше замовлення, але на жаль, актуальність залишків на сайті ми не зможемо контролювати в ці дні, тому є ймовірність, що товар вже забрали. (Сподіваємося на ваше розуміння)

? *Знижки -30% діятимуть на: ACCA - туристичні карти, Adventure Menu, Asolo, BioLite, Black Diamond (альпінізм, взуття, туристичне спорядження), Fahrenheit Esbit, Gibbon, Grangers, Hey Sport, Holmenkol, JetBoil, Light My Fire, Lowe Alpine, Opinel, Osprey, Pieps, Pinguin, Sea to Summit, Singing Rock, Tasmanian Tiger, Tendon, Tatonka, Teva, Zojirushi, ЇDLO
? *Знижки -40% діятимуть на: Accapi, AcePac, Black Diamond (одяг, рукавиці), Bolle, Buff, CamelBak, Craft, Dainese, Eco Soulife, Munkees, Oakley, RaceOne, Reusch, Smartwool, Viking, X-Bionic, X-Socks.

Якщо Вам потрібна консультація по телефону, допомога у підборі,порівняння або є ще  якісь питання по товару, будь ласка, звертайтесь до нас вже зараз. Ми з величезним задоволенням Вам все розповімо і в День Народження Ви зможете легко і швидко оформити замовлення на сайті.


До зустрічі

? 1 та 2 жовтня
? з 10.00 до 21.00


- Проспект Перемоги, 78

- Столичне шосе 103 ТЦ Атмосфера, 1 поверх.

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг